Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Zespół TIP TOP
Autor Wiadomość
PostWysłany: 06 Gru 2007 21:21 

Witam serdecznie. Miałam wesele w październiku tego roku i właśnie grał u mnie zespół Tip Top. Kapela jest rewelacyjna, a głos wokalistki powala na nogi. Skrzypaczka zagrała nam Ave Maria w kościele. Dodatkowym atutem jest to, że oni wogle nie piją alkoholu (mówili nam o tym przy podpisywaniu umowy, ale nie wierzyłam). Całą zabawę weselną uzgodnili z nami 2 tygodnie przed weselem. Wszystko było super. Polecam wszystkim ten zespół. Zainteresowanych kontaktem proszę o maila, bo nie będę podawać strony na forum.

PostWysłany: 07 Gru 2007 12:33 

Chyba nie widziałaś dobrych zespołów weselnych (np. ShowBand czy MasterDance). Miałam okazję bawić się z tym zespołem.
Nie potrafią zachęcić do zabawy. Zagrali piosenkę, parkiet się wyludnił, a oni na to- oj, coś nie tańczycie, to może coś innego... nikt się nie ruszył, na co pan z zespołu to może coś wolniejszego... Bez zmian, na co pan, to przy czym chcecie się bawić...(!?!?)
Zero zapraszania gości do wyjścia zza stołów.
Wykonanie utworów-kiepskie, ciężko było się domyśleć co za piosenka akurat leci.
Na szczęście było dużo młodych ludzi i zabawa sama się rozkręciła, bo na pewno nie dzieki zespolowi.
Żenujące konkursy oczepinowe typu zakładanie majteczek na sukienkę. Dziewczyny stały " z gołą pupą" na środku sali w białych galotach spod których wyglądały ich sukienki...

Wyjasnienie nieścisłości
PostWysłany: 07 Gru 2007 13:32 

Witam serdecznie.
Nie wiem czy mówimy o tym samym zespole, bo jak napewno zauważyłaś są dwa o tej samej nazwie. (nie wiem dlaczego). U nas goście bawili się naprawdę świetnie. A jeśli chodzi o zabawy oczepinowe to oni ustalają wszystko z młodymi. Zapytaj Młodych czy chceli ten konkurs na oczepiny i będziesz miała jasność.
Pozdrawiam

PostWysłany: 07 Gru 2007 14:03 

Ja mówię o zespole składającym się z 2 panów (jeden-klawisze i wodzirej), 2 dziewczyn (ciemne włosy, obie podobne do siebie, jedna grała na skrzypcach-szczuplejsza). Ile płaciliście za ten zespół?

PostWysłany: 08 Gru 2007 15:05 

To jest ten sam zespół. Według mnie jest super.
Nie będę Cie przekonywać, bo Ty masz swoje zdanie a ja swoje.
I myslę że dalsza dyskusja nie ma sensu.
Pozdrawiam

PostWysłany: 01 Lut 2008 00:34 

witam
właśnie zastanawiam sie nad tym zespołem.faktycznie dziewczyna śpiewa fajnie, ale co do chłopaka to nie wiem sama...z tego co wiem to tylko śpiewają na żywo a muzyka jest z płyt....inne zespoły podobno grają na żywo .. ale przecież nie będzie nikt nad nimi stał i pilnował wiec to rożnie może być .....jak ogólnie zabawa z tym zespołem?
pozdrawiam

PostWysłany: 01 Lut 2008 13:56 

w białymstoku jest dosłownie garstka zespołów grających na żywo.Ale ich cena za wesele jest duuużo wyższa.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość