Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Mąż, który kłamie.
Autor Wiadomość
PostWysłany: 30 Mar 2006 12:59 
Cześć,jestem tu nowa,ale chciałabym porozmawiać o tym z kimś.
Nie wiem dlaczego, mój mąż potrafi kłamać w żywe oczy. Zrobi coś czego ja bym nie uznała za dobre, nie chce się przyznać i kłamie, ale chce to zataić (tak jest często). Teraz nie rozmawiamy ze sobą juz 3 dni. Przecież małżeństwo musi się opierać na zaufaniu!Ale jak tu ufać... :roll:

Odnośnie twojego mężą
PostWysłany: 30 Mar 2006 21:59 

Miejscowość: Białystok
Cześć Kropka8.
Przez przypadek weszłam na twój temat i pozwój, że dodam coś od siebie.
Nie znam Cię jednak chciałabym Ci powiedzieć, że Twój mąż zachowuje się dziwnie.
Również nie znam męża jednak, problem który zaistniał musi z czegoś wynikać.
Proponowałabym zapytać znajomych, przyjaciółkę, lub sama zastanowiła się nad przyczyną takiego postepowania.

Cześć Lolita21 :wink:

PostWysłany: 04 Maj 2006 12:55 

Miejscowość: białystok
Zgadzam sie małżeństwo powinno opierać się na zaufaniu i nie powinno w nim być kłamstwa. Faceci zazwyczaj kłamia jak mają coś na sumieniu. MOże najwyraźniej twój mąz coś ma na sumieni a teraz wykreca się zeby nie ponieśc kary.
Powinnaś szczerze porozmawiać z mężem i wytłumaczyć mu ze nie powinniście mieć przed sobą tajemnic i zeby się przyznał do tego co zrobił, gdyż to nie a sensu skoro masz dowody na jego przewinienie. A takie kłamstwo w zywe oczy nie ma sensu.
Takie ciche dni tez są troszke bez sensu, gdyż cichymi dniami nic sie nie załatwi.
MOże powinnaś też coś zrobić tak aby on sie wkurzył i kłamać jemu w oczy ze ty tego nie zrobiłaś. Niech poczuje jak to jest. Może wtedy zmądrzeje.

pozdrawiam

PostWysłany: 05 Maj 2006 21:50 

Powinnas szczerz porozmawiac o tym z mężem i wytłumaczyc mu ze to tak sie nie da. Nie mozna budowac małżeństwa na kłamstwie i niesolidnych fundamentach. Jak cie kocha to przyzna tobie racje i z pewnościa sie poprawi.

PostWysłany: 08 Maj 2006 10:33 

Miejscowość: Białystok
Radze tobie z mężem duuuuuuuuuuuuuuużo rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Nie zamykajcsie sie w sobie i nie zyjce razem ale osobno.
pozdrawiam

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość