Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Mój mąż stracił apetyt na seks!
Autor Wiadomość
PostWysłany: 13 Mar 2006 17:36 

Miejscowość: Tykocin
Nie wiem co jest ale od pewnego czasu mój mąż stracił apetyt na seks. Nie wzruszają go żadne koronkowe piżamki, czułe gesty. Wieczorem siedzi do pozna i ogląda telewizje, czeka aż ja zasnę i dopiero kładzie się spać. Małżeństwem jesteśmy od 1,5 roku czyli od niedawna. I właśnie nie wiem co jest? może ma kochanką?! nie wiem co robić!? pomóżcie. Zaznaczę ze już z nim na ten temat rozmawiałam wiele razy ale on nie widzi problemu i wykręca się zmęczeniem i kłopotami w pracy.
pozdrawiam

Porada dla zaaba
PostWysłany: 14 Mar 2006 10:55 

Cześć zaaba. Jeśli jestescie małżeństwem od 1,5 roku to rzeczywiście niedawno. Moja rada:
- Przypomnij sobie od jakiego czasu tak się dzieje między wami.
- Może na początku trzeba zadać sobie pytanie czy wasz związek oparty jest na wzajemnej miłości i taka była przed ślubem?
- Przypomnij sobie od jakiego czasu tak się dzieje między wami.
- Jeśli miałby jakąś kobietę to myślę, że wiedziałabyś o tym, tego nie da się ukryć.
- Musisz coś więcej powiedzieć o was bo przyczyn może być wiele.

Odnosnie mężą:)
PostWysłany: 04 Kwi 2006 10:04 
Czy wszystko jest już ok w waszym związku żaba?

Nie mart się czasami faceci tak mają
Pozdrówka
:P

PostWysłany: 10 Lip 2006 09:24 

Miejscowość: Białystok
Wszystko minie jesli załozysz seksowna koszulke i przejdziesz sie obok niego tak ubrana. Sukses gwarantowany:)

szczera rozmowa
PostWysłany: 10 Mar 2007 15:43 

Miejscowość: Białystok
oczywiście przyczyn może byc wiele, może rzeczywiście wraca poźno z pracy, zmeczony pada nanos i nic innego w głowie- zmeczenie i stres to najwieksi wrogowie romantycznych uniesień. Może relaksujaca kapiel, pyszna kolacja i brak rozmów o pracy pomoga sie odpręzyc. A może po prostu nie chce seksu, gdyz cos w waszym zyciu seksualnym mu się znudziło i nie widzi sytuacji ze to może sie zmienic.Na pewno potzrebna jest szczera rozmowa.jeżeli tłumaczy to zmeczeniem, to zaproponuj jakies rozwiazanie, zapytaj go,,co mozemy z tym zrobic jak to zmienic '' współne szczere rozmowy i próby konstruktywnego rozwiazania problemu oczywiscie wspołnie z pewnością pomogą.Życzę powodzenia!!!

Re: Mój mąż stracił apetyt na seks!
PostWysłany: 13 Lut 2013 16:37 

a jak z twoją figurą, myślę że jakbyś poćwiczyła nad sobą solidniie, byłoby nieźzle ... faceci lubią idealne kształty ...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość