Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wózek dziecięcy - pomocy !!!
Autor Wiadomość
PostWysłany: 02 Kwi 2008 17:53 
Skoro już jesteśmy przy temacie dzieci to proszę was dziewczyny o pomoc. Przymieżam się do zakupu wózka dla mojej "fasolki". Dużo czytałam o wózku Bugaboo Image jednak jest on drogi i nie wiem czy warty swojej ceny (ponad 3000zł). Macie może jakieś doświadczenia z tymi wózkami?

PostWysłany: 02 Kwi 2008 20:03 

No przestań. Dziecko dzieckiem ale nie można popadać w obłę. Najpierw wózek za tyle potem reszta rzeczy a bna koncu wasze dziecko zacznie nie daj Boże podchodzić do was i reszty życia roszczeniowo. I może dostac kopa po ktorym sie nie pozbiera.

wydaje mi sie ze 2 000 na wózek to zupełnie wystarczająco. Przecież nie będziecie nim pobijać rekordów szybkości ani sprawdzać zachowania w terenie górsko-leśnym. A poza tym to tylko rok - 2 użytkowania, a potem co?? choć od razu mówię że nie wiem jakie śa ceny bo nie mam jeszcze własnych szkrabów.

PostWysłany: 03 Kwi 2008 11:37 
Wiem że brzmi to dość dziwnie i napewno masz racje ale włączył mi się typowy mechanizm kobiet. Coś mi się podoba i muszę to mieć

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość