Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto płaci za wieczór kawalerski, panieński?
Autor Wiadomość
PostWysłany: 13 Maj 2006 12:13 

Wiele było takich sytuaji, że to przysła panna młoda/pan młody musi organiowac i płacić za wieczór. Ale sa tez sytuacje, że starsi organizuja i starsi płaca. Jak to jest?

PostWysłany: 15 Maj 2006 01:42 

Miejscowość: białystok i okolice
Każdy placił za siebie

PostWysłany: 13 Wrz 2006 02:07 

płaci organizator imprezy, czyli.. no wiecie ;)
ja sama płaciłam

PostWysłany: 06 Lis 2006 21:18 

Miejscowość: Białystok
ja bym nie miała nic przeciwko żeby starsi to organizowali.... ;) ale nie będę się na nic nastawiać- sama się wezme za organizację :) starsza oczywiście bedzie o wszystkim wiedziała i jak bedzie chciała wspomóc to nie odmówię ale sama jej nie zaproponuję - zmuszanie kogoś do wydawania na nas pieniędzy zawsze uważałam za w złym guście...

PostWysłany: 09 Kwi 2007 23:47 

Miejscowość: Białystok baj najt ;)
Ilekroc byłam na panieńskim zorganizowane było to w nastepujący sposób-wszystko organizowała starsza-lokal, bielizne, striptizera.Młoda na wieczorze była gościem, za nic nie płaciła. Koszty wieczoru (dzielone były na wszystkie zaproszone dziewczyny. Raz byłam na takim, gdzie starsza niezbyt wywiazała sie z organizacji i każda dziewczyna kupowała młodej sama prezent-w efekcie młoda dostała 2 takie same komplety bielizny i mnóstwo dupereli.Wg mnie lepiej sie złożyć i kupic jeden, ale konkretny prezent!

PostWysłany: 23 Wrz 2009 09:49 
U mnie też tak było że była ogólna składka, wyszło po 30 zł więc nie były to jakieś wielkie koszta :D

PostWysłany: 23 Wrz 2009 22:38 

jakie prezenty dostałyście na wieczór panieński? coś fajnego , innego niż bielizna? :D

PostWysłany: 23 Wrz 2009 23:00 
Ja prosiłam o praktyczne prezenty, nie chciałam kajdanek czy sztucznych penisków bo i tak bym wywaliła :D tak więc dostałam: pończochy samonośne białe, piżamkę nocną taką sexy, gorset, perfumy , księgę gości jakiś błyszczyk , puderek same przydatne rzeczy

PostWysłany: 20 Paź 2009 01:05 

Ja uważam, że to każdego indywidualna sprawa i kwestia dogadania się ze starszymi. Mój ślub zbliża wielkimi krokami, więc też czeka mnie wieczór panieński :) jednak nie oczekuję od starszej, że sama wszystko zorganizuje :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość