Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

odradzam z calego serca kamerzyste z TRAF !!!!!
Autor Wiadomość
PostWysłany: 19 Sty 2011 13:44 

nie polecam kamerzysty z firmy TRAF Wieslaw Gromko. Niesolidny, nieuczciwy, nierzetelny. Zmontowanie plyty z wesela (filmu) mialo trwac ok. 3 miesiecy. W rzeczywistosci plyte dostalam po 6,5 miesiacach. Czas oczekiwania kosztowal mnie tyle nerwow i stresu az w koncu przyplacilam to zdrowiem. Mimo wielokrotnych prosb- raz slabszych, raz mocniejszych- ani razu nie otrzymalam konkretnej odpowiedzi na temat terminu ukonczenia plyty.Caly czas bylam zbywana stwierdzeniem, ze "plyta jeszcze nie gotowa". Juz sam slub i wesele nie bylo az takie stresujace jak to.
Nie polecam tego pana pod zadnych wzgledem. Bo nawet z wesela nie potrafil wyjsc tak jak nalezy. Po prostu zniknal, nie powiedziawszy nikomu nawet do widzenia. Ani mi jako pannie mlodej, ani naszym rodzicom. I nawet nikt nie wiedzial kiedy zniknal. Wstyd! Tylko tak moge to skwitowac.
I jeszcze przestroga dla wszystkich par planujacych slub- zwracajcie uwage co podpisujecie. Zawierajac umowe patrzcie, aby to byla konkretna umowa a nie jakis cennik uslug. I z wlasnego doswiadczenia radze- okreslcie na pismie konkretna date odbioru dziela (zdjecia, film itp) oraz ewentualne konsekwencje za niedotrzymanie tego terminu.U mnie niestety tego zabraklo.Ale tylko dlatego, ze od ponad 10 lat chodze po kilka razy w roku na wesela i jeszcze ani jednej mlodej parze taka sytuacja nie przytrafila sie.Maksymalny czas oczekiwania wynosil 1-2 miesiace. Najwidoczniej temu paniu nie zalezy na pozyskaniu nowych klientow!! A poczta pantoflowa to chyba najlepsza reklama.

odpowiedź
PostWysłany: 20 Sty 2011 18:05 

To straszne co piszesz . Zajmuję sie fotografią ślubną i nie przechodzi mi to przez głowę . Dziś jest wielu pseudofachowców - ale tak naprawdę znaleźć kompetentną osobę trudno . Dotyczy to nie tylkio branży ślubnej ale wszystkich dziedzin życia. W tej chwili mam problem z "fachowcami", którzy pokryli mi dach i zrobili instalację wodną -masakra. Dziś każdy ,kto kupi lustrzankę chce robić śluby -bez doświadczenia, z marnym sprzętem amatorskim, bez pasji . Szkoda gadać ...

Re: odpowiedź
PostWysłany: 28 Sty 2011 12:04 

sdebowski napisał(a):
To straszne co piszesz . Zajmuję sie fotografią ślubną i nie przechodzi mi to przez głowę . Dziś jest wielu pseudofachowców - ale tak naprawdę znaleźć kompetentną osobę trudno . Dotyczy to nie tylkio branży ślubnej ale wszystkich dziedzin życia. W tej chwili mam problem z "fachowcami", którzy pokryli mi dach i zrobili instalację wodną -masakra. Dziś każdy ,kto kupi lustrzankę chce robić śluby -bez doświadczenia, z marnym sprzętem amatorskim, bez pasji . Szkoda gadać ...

Masz racje, jesli chodzi o tzw. "fachowcow" i ludzi, ktorzy sie za takich uwazaja. I bardzo ci wspolczuje tego, co zrobili ci "fachowcy" w domu. Bo to jest jeszcze wieksza tragednia niz plyta z wesela.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości