Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

jaki prezent na chrzciny
Autor Wiadomość
PostWysłany: 21 Lis 2007 13:38 

Może ktos mi doradzi jaki prezent mogę kupić na chrzciny dziecka mojej siostry? Przeglądałam internet i znalazłam ciekawy sklep dla dzieci. Oglądałam na ich stronie różne foteliki i wózki dziecięce. Zastanawiam sie nad zakupem leżanki dla dziecka. Czy to dobry pomysł?

PostWysłany: 22 Lis 2007 11:14 

A pytałaś siostry co by się jej przydało?? ja kiedy byłam chrzestną oprócz wyprawki kupiłam złote kolczyki i przywieszkę a moja koleżanka bransoletkę z wygrawerowaną datą. Uważam że prezent powinien być pamiątką albo ewentualnie daj pieniądze i mały drobiazg. Najlepiej zapytać żeby nie było niespodzianek.

PostWysłany: 22 Lis 2007 12:21 

Chyba zdecyduję się na taka bransoletkę z wygrawerowana datą. Myślę, że to będzie ladna pamiątka

PostWysłany: 23 Lis 2007 11:37 
Awatar użytkownika

Ja proponuję dość oryginalny prezent w postaci srebrnej lub posrebrzanej specjalnej łyżeczki dla Malucha, na której graweruje się imię, datę urodzenia, godzinę, wagę i inne takie. Do tego można dokupić jakiś drobiazg. Uważam, że to świetna pamiątka..Takie rzeczy się przechowuje przez lata:)

przezent dla dzieci
PostWysłany: 05 Sty 2008 14:06 

Już po uroczystości :D Zdecydowałam się na tą bransoletkę, jest naprawdę ładna, srebrna z wygrawerowaną datą i imieniem :D Chrzciny się udały, najbardziej z prezentami zaszaleli dziadkowie. Wykosztowali się bardzo bo kupili taki wózek bugaboo. Ja posłuchałam was i zrezygnowałam z tradycyjnych artykułów dla dzieci i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :D Rodzicom dzidzi bardzo się mój prezent spodobał. :D

PostWysłany: 24 Kwi 2009 19:13 

mam dylemat i potrzebuje pomocy w sprawie jakiegos dobrego prezentu na chrzciny dla dziecka mojej przyjaciolki. Prosze o rade

AUTOR TEGO TEKSTU ZOSTAŁ ZBANOWANY.
OPINIE WYRAŻANE PRZEZ TEGO UŻYTKOWNIKA MOGĄ BYĆ PRZEKŁAMANE.
ADMINISTRATOR PORTALU HEJWESELE.PL

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość