Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Piękny, biały uśmiech
Autor Wiadomość
PostWysłany: 21 Lis 2011 22:20 

Hej!

A czy stosujecie wybielanie zębów przed weselem? Bo słyszałam, że to coraz częstsza praktyka. Wprawdzie nie palę papierosów i nie piję za dużo kawy, jednak ten uśmiech nie jest jakiś idealny...;) I zastanawiam się nad poprawieniem go. Mam swojego sprawdzonego stomatologa, Pana Tarabułę, ostatnio zostałam poinformowana, że w ich gabinecie pojawiła się nowa metoda wybielania, fast&mild. Podobno efekty są bardziej widoczne i, co istotne, można kontrolować poziom wybielenia podczas samego nakładania preparatu, a poza tym nie ma ryzyka, że przez zjedzenie czegoś zaraz po wybielaniu popsuje to efekt, bo nie trzeba stosować przy tym tej tzw. białej diety. No i minimalizuje problem nadwrażliwości zębów, który czasem pojawia się po wybielaniu (a czego się sama obawiałam, bo ciężko znoszę ból). Nie znam jeszcze żadnej osoby, która skorzystałaby z tej metody, tylko o tych rzeczach słyszałam od mojego stomatologa i zastanawiam się czy macie jakieś zdanie na temat tej metody? Brzmi bardzo atrakcyjnie, pytanie tylko jak jest w rzeczywistości... Jak sądzicie?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość