Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Biały mercedes - jakie kwiaty do białych kwiatów ślubnych?
Autor Wiadomość
PostWysłany: 23 Lut 2011 22:32 

Po trwającym kilka miesięcy uzgadnianiu wszystkiego na ślub wreszcie mogę powiedzieć iż finto! Wielki koniec! Bukiet, mój, druhen, butonierka, kosze dla rodziców, sala weselna, nawet kościół. Wszystko uzgodnione, dopięte na ostatni guzik. Został mi tylko samochód He He He i tu mam klina. Wszystkie dekoracje mam białe, kwiaty białe, dodatki białe i srebrne i kryształowe. W ogole do czego ma pasowac ten samochód? Do mnie? Do mojego bukietu? Mieliśmy samochodem nie jechać, bo ktoś z rodziny miał załatwić powóz z kucem, ale nie wyszło. W dodatku podobają mi się orszaki ślubne, a na jednej ulicy mamy kościół i salę weselną, więc mysłałam że Mozę się przejdziemy. Ale wszyscy podnieśli krzyk że nie będziemy się pocić i męczyć. Co za bzdura! No ale auto będzie, i jest perłowo biały mercedes. I nie mam pojęcia co pasuje do tego. No bo białe na białym – odpada. Znalazłam mnóstwo ozdób na auto, ale podobają mi się szczególnie te bladoróżowe storczyki na ratanowej nici. Macie jakieś pomysły? A może białe storczyki? Nie wiem kompletnie… 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość