Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

rodzinka przyszłego męża...
Autor Wiadomość
PostWysłany: 12 Maj 2007 20:03 

Miejscowość: Białystok
witam! chciałabym sieę komuś wyżalić, ale nie bardzo mam komu więc robię to w tym miejscu. mam problem z moja przyszła rodziną... chodzi o to że w rodzinie mojego M nie czuję się zbyt dobrze. moja przyszla "mama" zawsze kiedy do nich zawitam patrzy na mnie z dziwną miną i tak naprawdę nigdy nie rozmawiałyśmy o normalnych sprawach, zawsze o jakichś bzdetach albo o pogodzie (dodam że z moim M spotykamy sie od ponad 4 lat). Jego tato jest w miare ok, nigdy nie czułam jakichś złych fluidow od niego, od młodszego brata też nie. jednak jeśli chodzi o jego starsza siostrę to wręcz przeciwnie! nie mam pojęcia o co jej chodzi, zawsze coś tak nagada jego mamie na mój temat że lepiej sie nie pokazywac w ich domu bo z oczu prawie pioruny lecą ... a co najgorsza moj M ma potem dzieki siostrze niemile scysje z mama. Chodzi o to że ona jest milutka jak gadamy albo coś, a potem się dowiaduję od M, że ta znowu coś nagadała To wszystko juz mnie męczy i czasami mam juz wszystkiego naprawdę dosc! kiedy np jest jakas uroczystość u nich w domu to nawet nie mam do kogo ust otworzyć(oprócz mojego M oczywiście). ślub we wrzesniu a ja się boję że do tego czasu nie wystarczy mi sił.
Może chodzi o to że oboje jestesmy dosyć młodzi, mamy po 20 lat. Ale my naprawdę się kochamy i chcemy byc razem juz do końca swoich dni. Jego rodzina twierdzi ze M ma klapki na oczach, a ja nim kieruje, ze wymusiłam na nim cały ten ślub... :(

PostWysłany: 16 Sie 2007 23:02 

Miejscowość: białystok
WATROBA NIE MIESO , TESCIOWA NIE RODZINA!!!!!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość